Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


W przypadku zwrotów przetworzonych 90 dni lub dłużej od daty wysyłki, karta GiftCard zostanie wydana, jeśli wymiana nie jest wymagana. Jeśli jesteś odbiorcą prezentu, podaj swoje pełne imię i nazwisko, adres wysyłki i adres e-mail (jeśli są dostępne). Zwroty otrzymane ponad rok po dacie wysyłki nie będą akceptowane i zostaną zwrócone nadawcy. Na twoją prośbę GiftCards są dostępne dla wszystkich wymian dokonanych przed upływem 90 dni od daty wysyłki.

Uwaga:

• Wymiana przetwarzana przed upływem 90 dni zależy od dostępności. Jeśli przedmiot, którego dotyczy wniosek o wymianę, nie jest już dostępny, zwrot zostanie zrealizowany zgodnie z poniższym opisem.

• Zwroty będą przetwarzane w formie płatności użytej w pierwotnym zamówieniu. Aby uzyskać zwrot środków na karcie kredytowej, odczekaj 1 lub 2 cykle rozliczeniowe, aby kredyt pojawił się na wyciągu. Karty upominkowe są dostępne na życzenie.

• Zwroty i karty upominkowe będą obejmować tylko kwotę produktu i podatku. Jeśli wysłano nieprawidłowy produkt lub produkty były wadliwe lub uszkodzone podczas przesyłania, przed upływem 90 dni, uwzględnimy również koszty wysyłki w ramach zwrotu pieniędzy.

• Towar zwrotny musi znajdować się w stanie kupionym w sklepie.

• Nie możemy przyjmować zwrotów za pobraniem.

Powrót